Rezervasyon Buluşma Kayıt

Çanakkale Şehitlik Turu için rezervasyon yapma, buluşma saatleri ve buluşma yeri, hareket saatleri hakkındaki detayları bu sayfadan edinebilirsiniz.

Rezervasyon

Çanakkale şehitlik turu programımızda rezervasyon şartımız bulunmaktadır. Tura katılabilmek için en az 1 gün öncesinden kesin rezervasyon yapmış olmanız gerekiyor.

Çanakkale şehitlik turu programımız 365 gün 1 kişi dahi olsa iptal olmadan hareket eder. Organizasyon hazırlığı için yukarıda belirttiğimiz gibi rezervasyon yaptırmış olmanız gerekmektedir.

Rezervasyon yaptırmak için sabit, gsm numaralarından bize ulaşıp yer ayırtabilir yada mail ile rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon için herhangi bir ön ödeme talep edilmemektedir. Ücretler tur başlangıcı esnasında nakden tahsil edilmektedir.

Buluşma Noktası

Çanakkale şehitlik turumuz için buluşma noktası Vitalis Kültür Kafe dir. Vitalis feribot iskelesinin yolcu salonu yanındaki 2015 Koordinasyon Merkezi’nin tam karşısındadır. İskeleye mesafesi yaklaşık 20 metredir. İskelede bulunan Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi alt katındadır.

Kayıt Alma ve Hareket

Sabah 09.00 itibari ile kafeteryamızda buluşmaya başlıyoruz. Buluşma sonrası kayıt tamamlama ve ücret alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 09.00 – 09.30 arası buluşma ve kayıt alma işlemleri sonrasında hareket ediyoruz.

canakkale-vitalis-kafe
İskele – Vitalis Kafe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir